lip 012011
 

Skoro tu dotarłeś to znaczy, że szukasz najlepszej oferty bankowej – kredytu na mieszkanie lub samochód, a może potrzebujesz gotówki na remont mieszkania albo wyjazd na wymarzony urlop. Możesz też być tym szczęśliwym człowiekiem, który ma nadmiar gotówki i chce ją jak najlepiej ulokować aby przynosiła godny zysk. Oczymkolwiek byś nie myślał jestem przekonany, że […]

wrz 202019
 
Projekt Scope Fluidics dot. systemu PCR|ONE wybrany do dofinansowania przez PARP

Projekt „Uzyskanie międzynarodowej ochrony patentowej kartridża mikroprzepływowego do systemu diagnostyki medycznej” realizowany przez Curiosity Diagnostics – spółkę zależną Scope Fluidics – został wybrany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) do dofinansowania, podało Scope Fluidics. Projekt realizowany jest w ramach działań mających na celu rozwój i komercjalizację systemu diagnostycznego PCR|ONE.

wrz 202019
 
Grupa Orlen ma umowę na licencję do produkcji bioetanolu w rafinerii Jedlicze

Orlen Południe podpisał z firmą Clariant Produkte umowę na zakup licencji i projektu bazowego w procesie budowy instalacji do produkcji bioetanolu II generacji w rafinerii Jedlicze, podał PKN Orlen. Inwestycja ułatwi realizację Narodowego Celu Wskaźnikowego, który zakłada osiągnięcie 8,5% udziału paliw odnawialnych i biokomponentów w paliwach ciekłych w 2020 r.